image description

Hakkımızda

Kurumsal

      Hakkımızda

Hakkımızda

Dünya çapında kaliteli ve rekabetçi bir etiket ve matbaa firması olmayı hedefleyen Çetinler Matbaacılık Türkiye'nin bir çok şehrine hizmet veren ürün yelpazesi ile rakipsiz, kalite ve hizmet anlayışı ile aranan bir firma olmuştur.

Kalite ve müşteri odaklı hizmet bilinci ile sipariş alımından, kalıp, baskı, kesim, kalite kontrol, paketleme ve sevkiyat adımlarını tamamen kendi bünyesinde kalite anlayışı ile elektronik bilişim tekniklerini kullanarak takip etmektedir. Dünyadaki tüm gelişmeleri takip ederek müşterileri ihtiyaclarını hızlı ve kaliteli bir şekilde karşılamaktadır.

200 microndan 700 micron kalınlığına kadar UV baskı yaptığımız tesisimizde Pvc’den pp’ye opak ve şeffaf stickerlardan metalizeye kadar suya ve güneşe dayanıklı ofset baskı yapılmaktadır.

Beden etiketleri, sallantı etiketleri, indirim kartları, raf etiketleri, pvc amerikan servisler, pvc masa üstü sümenleri , mausepadlar, pvc çantalar, pvc dosyalar, personel kimlik kartları, otel havlu kartları, pvc cetveller, pvc defter kapakları, metalize kitap kapakları ... vs.